Back to School: 6 x snelle, makkelijke recepten

Als het aan ons lag zou de zomer voor eeuwig duren! Toch moeten we langzaam weer terug naar onze school- en werkroutines. Wij zijn er voor je! Met deze snelle, makkelijke recepten hoef jij je in ieder geval geen zorgen meer te maken over het eten.

Back to School: 6 x snelle, makkelijke recepten

augustus 17, 2020

Als het aan ons lag zou de zomer voor eeuwig duren! Toch moeten we langzaam weer terug naar onze school- en werkroutines. Wij zijn er voor je! Met deze snelle, makkelijke recepten hoef jij je in ieder geval geen zorgen meer te maken over het eten.

Tagliatelle met zuring en broccoli en tomaten met walnotengremolata

Tagliatelle met zuring en broccoli en tomaten met walnotengremolata

Zuring bevat veel vitamine C en werd in de oudheid vaak gegeten. Super om je immuunsysteem op peil te houden nu de dagen weer drukker worden! Wij gebruiken het in onze super romige pasta, aangevuld met verse cherrytomaatjes en een heerlijke gremolata gemaakt van peterselie, gedroogde tomaten, walnoten, knoflook en chili. Lees hier het recept voor tagliatelle met zuring en broccoli en tomaten met walnotengremolata.

Snelle Aziatische roerbak met paksoi en een spiegelei

Snelle Aziatische roerbak met paksoi en een spiegelei

Wie dacht dat eieren alleen een goed idee zijn bij het ontbijt, moet dan zeker eens ons Aziatische noedelpannetje proberen met een lekker spiegeleitje erbovenop. Tip voor een perfect eitje met gestold eiwit en een nog vloeibare dooier: doe tijdens het bakken een deksel op de pan om de eieren deels gaar te stomen. Succes verzekerd! Hier lees je het recept voor snelle Aziatische roerbak met paksoi en een spiegelei.

Snelle penne met spekjes in tomatensaus met champignons

Snelle penne met spekjes in tomatensaus met champignons

De Italiaanse keuken is een van de populairste keukens ter wereld. Wij zijn niet verrast. Een voorbeeld? Deze heerlijke penne in hartige tomatensaus met krokant spek, sappige tomaatjes, verse basilicum en heel veel kaas. Gegarandeerd een hit bij de kinderen, en het staat ook nog eens razendsnel op tafel. Bekijk hier het recept voor snelle penne met spekjes in tomatensaus met champignons.

Snelle vega Sloppy Joe met romige bieslook-aardappelsalade

Snelle vega Sloppy Joe

De Sloppy Joe heeft zijn naam niet voor niets gekregen. Bij dit Amerikaanse streetfood moet je behoorlijk kliederen. Onze vegetarische versie is een stuk minder sloppy en bevat aanzienlijk meer groenten, maar hij is minstens zo bevredigend als het origineel. Hier lees je ons recept voor snelle vega Sloppy Joe met romige bieslook-aardappelsalade.

Citroenige paprikapaëlla met rundersaucijs, risoni en verse kruiden

Citroenige paprikapaëlla met rundersaucijs, risoni en verse kruiden

Paëlla komt oorspronkelijk uit Valencia en het is een van de bekendste Spaanse gerechten. Paëlla wordt traditioneel in een grote, lage pan op open vuur bereid. Wij pakken het iets rustiger aan en maken ‘m gewoon op het gasfornuis in een normale koekenpan. De rundersaucijs geeft onze paëlla z’n diepe smaak en de verse kruiden, groenten en citroen doen de rest. Lees hier het recept voor citroenige paprikapaëlla met rundersaucijs, risoni en verse kruiden.

Bang Bang-kip met noedels en paksoi, gember en bosui

Bang Bang-kip met noedels en paksoi, gember en bosui

Kip Bang Bang is een traditioneel Maleisisch recept waarbij je de kip op smaak brengt met een mengsel van onder andere zoete chilisaus, pindakaas en sojasaus. Deze zachte, licht pittige saus geeft een hemelse twist aan je kip. Daarom werd het hoog tijd voor onze eigen versie. Erbij serveren we gewokte groenten en lichte noedels, afgetopt met bosuiringetjes voor een echt Aziatische smaakbeleving. Hier vind je het recept voor Bang Bang-kip met noedels en paksoi, gember en bosui.

Deel dit bericht met je vrienden!
DE MAALTIJDBOX DIE BETER SMAAKT

Verwandte Artikel